Kontakta oss

Är du nyfiken på våra tjänster eller behöver support?
Chatta med oss,
lyft luren eller skicka ett mail så hjälper vi dig 🤗

031-14 47 10

arrow down

Här finner du våra
kontaktuppgifter

ImBox Sweden AB
Kaserntorget 5
411 18 Göteborg
Org.nr: 556918-0754

Support
Växel: 031-14 47 10
Mail: hello@imbox.se

Försäljning

Joakim Rosén

Joakim Rosén

Företagsfrågor

joakim@imbox.se

Sofie Nilsson

Sofie Nilsson

Försäljningsansvarig

sofie@imbox.se

070-939 20 09

Nicklas Johansson

Nicklas Johansson

nicklas@imbox.se

076-338 52 39

John Adolfsson

John Adolfsson

john@imbox.se

076-897 67 78

Adam Jakobsson

Adam Jakobsson

adam@imbox.se

070-076 72 31

Sabina Thilén

Sabina Thilén

sabina@imbox.se

070-318 71 41

Maria Eklund

Maria Eklund

Föräldraledig

maria@imbox.se

076-303 60 30

Simon Andersson

Simon Andersson

simon@imbox.se

076-853 17 13

Daniella Fihn

Daniella Fihn

daniella@imbox.se

070-161 95 76

Andreas Fäldt

Andreas Fäldt

andreas.faldt@imbox.se

076-309 21 82

Kim Eriksson

Kim Eriksson

kim.eriksson@imbox.se

076-308 74 92

Olivia Stensson

Olivia Stensson

olivia.stensson@imbox.se

073-513 44 75

Alma Nyström

Alma Nyström

Alma.nystrom@imbox.se

073-534 37 63

Kundvård & Support

Jenny Johansson

Jenny Johansson

Kundvårdsansvarig

jenny@imbox.se

070-619 68 60

Emma Nilsson

Emma Nilsson

emma@imbox.se

Matilda Törnquist

Matilda Törnquist

matilda@imbox.se

Julia Björkeryd

Julia Björkeryd

julia@imbox.se

Keivan Akradloo

Keivan Akradloo

keivan@imbox.se

Marknad

Anna Friman

Anna Friman

Marknadsansvarig

anna.friman@imbox.se

070-871 41 78

Robert Kovacevic

Robert Kovacevic

robert.kovacevic@imbox.se

Anna Björkeryd

Anna Björkeryd

anna.bjorkeryd@imbox.se

Anna Marberg

Anna Marberg

anna@imbox.se

Administration & HR

Hanna Hyldeblom

Hanna Hyldeblom

Föräldraledig

hanna.hyldeblom@imbox.se

070-226 33 17

Joanna Björnklint Assia

Joanna Björnklint Assia

HR-Ansvarig

joanna.b.assia@imbox.se

Föräldraledig

Marcus Berggren

Marcus Berggren

HR- och kontorsassistent

marcus.berggren@imbox.se

073- 536 39 25

IT & UX

Marcus Johansson

Marcus Johansson

IT-ansvarig

marcus@imbox.se

Mattias Svensson

Mattias Svensson

Föräldraledig

mattias@imbox.se

Erik Karlsson

Erik Karlsson

erik.karlsson@imbox.se

Mathias Lundell

Mathias Lundell

mathias.lundell@imbox.se

Max Grundström

Max Grundström

max@imbox.se

Richard Söderman

Richard Söderman

richard@imbox.se

Robert Säll

Robert Säll

robert@imbox.se

André Broman

André Broman

andre@imbox.se

Robert Hansson

Robert Hansson

robert.hansson@imbox.se

Jobba hos oss

Är du intresserad av att jobba hos oss?
Spana in våra lediga tjänster eller skicka in en spontanansökan
.

Läs mer här

ImBox Sweden AB

Kaserntorget 5
411 18 Göteborg
Org.nr: 556918-0754