Kontakta oss

Är du nyfiken på våra tjänster eller behöver support?
Chatta med oss,
lyft luren eller skicka ett mail så hjälper vi dig 🤗

031-14 47 10

arrow down

Här finner du våra
kontaktuppgifter

ImBox Sweden AB
Kaserntorget 5
411 18 Göteborg
Org.nr: 556918-0754

Support
Växel: 031-14 47 10
Mail: hello@imbox.se

Försäljning

Joakim Rosén

Joakim Rosén

Företagsfrågor

joakim@imbox.se

Sofie Nilsson

Sofie Nilsson

sofie@imbox.se

070-939 20 09

Nicklas Johansson

Nicklas Johansson

nicklas@imbox.se

076-338 52 39

John Adolfsson

John Adolfsson

john@imbox.se

076-897 67 78

Adam Jakobsson

Adam Jakobsson

adam@imbox.se

070-076 72 31

Sabina Thilén

Sabina Thilén

sabina@imbox.se

070-318 71 41

Simon Hennig

Simon Hennig

simon@imbox.se

076-853 17 13

Daniella Fihn

Daniella Fihn

daniella@imbox.se

070-161 95 76

Andreas Fäldt

Andreas Fäldt

andreas.faldt@imbox.se

076-309 21 82

Olivia Stensson

Olivia Stensson

olivia.stensson@imbox.se

073-513 44 75

Adam Johansson

Adam Johansson

adam.johansson@imbox.se

073 514 02 93

Kundvård & Support

Jenny Johansson

Jenny Johansson

Kundservicechef

jenny@imbox.se

070-619 68 60

Keivan Akradloo

Keivan Akradloo

keivan@imbox.se

Malin Andersson

Malin Andersson

malin.andersson@imbox.se

Petri Norgård

Petri Norgård

petri.norgard@imbox.se

Lára Hammer Björnsdóttir

Lára Hammer Björnsdóttir

lara@imbox.se

Marknad

Anna Stjärnpil

Anna Stjärnpil

Marknadschef

anna.stjarnpil@imbox.se

070-871 41 78

Robert Kovacevic

Robert Kovacevic

robert.kovacevic@imbox.se

Anna Marberg

Anna Marberg

anna@imbox.se

076-193 99 18

Matilda Törnquist

Matilda Törnquist

matilda@imbox.se

Fredrika Rylén

Fredrika Rylén

fredrika.rylen@imbox.se

Administration & HR

Joanna Björnklint Assia

Joanna Björnklint Assia

HR-Ansvarig

joanna.b.assia@imbox.se

073-507 43 12

Hanna Hyldeblom

Hanna Hyldeblom

HR- och kontorsassistent

hanna.hyldeblom@imbox.se

070-226 33 17

Marcus Berggren

Marcus Berggren

HR generalist

marcus.berggren@imbox.se

073-536 39 25

IT & UX

Marcus Johansson

Marcus Johansson

IT-ansvarig

marcus@imbox.se

Michaela Lundborg

Michaela Lundborg

michaela.lundborg@imbox.se

Erik Karlsson

Erik Karlsson

erik.karlsson@imbox.se

Mathias Lundell

Mathias Lundell

mathias.lundell@imbox.se

Max Grundström

Max Grundström

max@imbox.se

Föräldraledig

Richard Söderman

Richard Söderman

richard@imbox.se

Robert Säll

Robert Säll

robert@imbox.se

André Broman

André Broman

andre@imbox.se

Robert Hansson

Robert Hansson

robert.hansson@imbox.se

Mattias Svensson

Mattias Svensson

Föräldraledig

mattias@imbox.se

Jesper Nyhlén

Jesper Nyhlén

jesper.nyhlen@imbox.se

Jobba hos oss

Är du intresserad av att jobba hos oss?
Spana in våra lediga tjänster eller skicka in en spontanansökan
.

Läs mer här

ImBox Sweden AB

Kaserntorget 5
411 18 Göteborg
Org.nr: 556918-0754