Vi är ImBox-familjen.

Är du nyfiken på våra tjänster? Chatta med oss,
lyft luren eller skicka ett mail så kan vi berätta mer ❤️

031-14 47 10

Försäljning och kundvård

Joakim Rosén

Joakim Rosén

Företagsfrågor

joakim@imbox.se

Sofie Nilsson

Sofie Nilsson

Försäljningsansvarig

sofie@imbox.se

070-939 20 09

Anna Marberg

Anna Marberg

Försäljning & Kundvård

anna@imbox.se

076-193 99 18

Nicklas Johansson

Nicklas Johansson

Försäljning & Kundvård

nicklas@imbox.se

076-338 52 39

John Adolfsson

John Adolfsson

Försäljning & Kundvård

john@imbox.se

076-897 67 78

Adam Jakobsson

Adam Jakobsson

Försäljning

adam@imbox.se

070-076 72 31

Sabina Thilén

Sabina Thilén

Försäljning

sabina@imbox.se

070-318 71 41

Maria Eklund

Maria Eklund

Försäljning

maria@imbox.se

076-303 60 30

Simon Andersson

Simon Andersson

Försäljning

simon@imbox.se

076-853 17 13

Daniella Fihn

Daniella Fihn

Försäljning

daniella@imbox.se

0701619576

Hanna Thell

Hanna Thell

Försäljning

hanna.thell@imbox.se

0735-134475

Kundvård

Jenny Johansson

Jenny Johansson

Kundvårdsansvarig

jenny@imbox.se

070-619 68 60

Emma Nilsson

Emma Nilsson

Kundvård

emma@imbox.se

Matilda Törnquist

Matilda Törnquist

Kundvård

matilda@imbox.se

Julia Björkeryd

Julia Björkeryd

Kundvård

julia@imbox.se

Marknad

Anna Friman

Anna Friman

Marknadsansvarig

anna.friman@imbox.se

070-871 41 78

Amanda Lundin

Amanda Lundin

Marknad

amanda@imbox.se

Robert Kovacevic

Robert Kovacevic

Marknad

robert.kovacevic@imbox.se

Anna Björkeryd

Anna Björkeryd

Marknad

anna.bjorkeryd@imbox.se

Kontoret

Hanna Hyldeblom

Hanna Hyldeblom

Kontorsansvarig

hanna.hyldeblom@imbox.se

070-226 33 17

Tintin

Tintin

Sällskapshund

IT & UX

Marcus Johansson

Marcus Johansson

IT-ansvarig

marcus@imbox.se

Mattias Svensson

Mattias Svensson

Utveckling

mattias@imbox.se

Erik Karlsson

Erik Karlsson

Utveckling

erik.karlsson@imbox.se

Mathias Lundell

Mathias Lundell

Utveckling

mathias.lundell@imbox.se

Max Fritzén

Max Fritzén

Utveckling

max@imbox.se

Richard Söderman

Richard Söderman

Utveckling

richard@imbox.se

Robert Säll

Robert Säll

Utveckling

robert@imbox.se

André Broman

André Broman

Utveckling

andre@imbox.se

Robin Rydén

Robin Rydén

Utveckling

robin@imbox.se

ImBox Sweden AB

Kaserntorget 5
411 18 Göteborg
Org.nr: 556918-0754