Vi är ImBox

Är du nyfiken på våra tjänster? Chatta med oss,
lyft luren eller skicka ett mail så kan vi berätta mer!

Slå en pling på 031 – 144 710
 

ImBox-familjen

Joakim på ImBox

Joakim Rosén

Försäljning & Kundvård
joakim@imbox.se
076-017 17 46


Patric på ImBox

Patric Béres

Försäljning & Kundvård
patric@imbox.se
073-510 75 17


Sofie på ImBox

Sofie Nilsson

Försäljning & Kundvård
sofie@imbox.se
073-514 56 01


Julian på ImBox

Julian Isaksson

Försäljning & Kundvård
julian@imbox.se
073-509 62 27


Anna på ImBox

Anna Marberg

Försäljning & Kundvård
anna@imbox.se
076-193 99 18


Nicklas på ImBox

Nicklas Johansson

Försäljning & Kundvård
nicklas@imbox.se
076-338 52 39


John på ImBox

John Adolfsson

Försäljning & Kundvård
john@imbox.se
076-897 67 78

Sabina på ImBox

Sabina Thilén

Försäljning & Kundvård
sabina@imbox.se
070-318 71 41


Aydin Türkkan

Försäljning & Kundvård
aydin@imbox.se
076-308 86 82


Adam på ImBox

Adam Jakobsson

Försäljning & Kundvård
adam@imbox.se
070-076 72 31


Rasmus på ImBox

Rasmus Abrahamsson

Försäljning & Kundvård
rasmus@imbox.se
076-313 43 06


Hanna på ImBox

Hanna Westanmo

Kundvård
hanna@imbox.se
076-303 60 30


Jenny på ImBox

Jenny Johansson

Kundvård
jenny@imbox.se
076-010 75 17


Anna Friman

Marknadsansvarig
anna.friman@imbox.se
070-871 41 78


Amanda på ImBox

Amanda Lundin

Marknad
amanda@imbox.se
073-532 96 54


Marcus på ImBox

Marcus Johansson

Utveckling
marcus@imbox.se


Mathias på ImBox

Mathias Lundell

Utveckling
mathias@imbox.se


Richard på ImBox

Richard Söderman

Utveckling
richard@imbox.se


Robert Säll

Utveckling
robert@imbox.se


Mattias på ImBox

Mattias Svensson

Interaktionsdesign
mattias@imbox.se
072-337 19 19


 

Kom förbi på en cappuccino och berätta vad du vill ha hjälp med!

 

 


Kaserntorget 5
Göteborg
Sverige

ImBox Sweden AB

Kaserntorget 5
411 18 Göteborg
Org.nr: 556918-0754