Vi är ImBox

Är ni nyfikna på våra tjänster? Chatta med oss,
lyft luren eller skicka ett mail så kan vi berätta mer!

Är du redan kund och vill kontakta vår support?
Slå en pling på 031 – 144 710 eller maila support@imbox.se

ImBox-familjen

Joakim på ImBox

Joakim Rosén

Företagsfrågor
joakim@imbox.se
076-017 17 46


Patric på ImBox

Patric Béres

Försäljning & Kundvård
patric@imbox.se
073-510 75 17


Anna på ImBox

Anna Marberg

Försäljning & Kundvård
anna@imbox.se
076-193 99 18


Nicklas på ImBox

Nicklas Johansson

Försäljning & Kundvård
nicklas@imbox.se
076-338 52 39


Sofie på ImBox

Sofie Nilsson

Försäljning & Kundvård - Föräldraledig
sofie@imbox.se
073-514 56 01


John på ImBox

John Adolfsson

Försäljning & Kundvård
john@imbox.se
076-897 67 78

Adam på ImBox

Adam Jakobsson

Försäljning
adam@imbox.se
070-076 72 31


Sabina på ImBox

Sabina Thilén

Försäljning
sabina@imbox.se
070-318 71 41


Julian på ImBox

Julian Isaksson

Försäljning
julian@imbox.se
073-509 62 27


Jenny på ImBox

Jenny Johansson

Customer Success
jenny@imbox.se
070-619 68 60


Emelie Bergstrand

Customer Success
emelie@imbox.se
076-308 86 82


Anna Friman

Marknad
anna.friman@imbox.se
070-871 41 78


Amanda på ImBox

Amanda Lundin

Marknad
amanda@imbox.se
073-532 96 54


Matilda Törnquist

Office
matilda@imbox.se
076-313 43 06


Marcus på ImBox

Marcus Johansson

Utveckling
marcus@imbox.se


Mattias på ImBox

Mattias Svensson

Utveckling
mattias@imbox.se
072-337 19 19


Nathalie Nyberg

Utveckling
nathalie@imbox.se
073-520 20 04


Mathias på ImBox

Mathias Lundell

Utveckling
mathias@imbox.se


Max Fritzén

Utveckling
max@imbox.se


Richard på ImBox

Richard Söderman

Utveckling
richard@imbox.se


Robert Säll

Utveckling
robert@imbox.se


 

Kom förbi på en cappuccino och berätta vad ni vill ha hjälp med!

 

 


Kaserntorget 5
Göteborg
Sverige

ImBox Sweden AB 📍

Kaserntorget 5
411 18 Göteborg
Org.nr: 556918-0754

Följ oss.