Vi är ImBox

Är du nyfiken på våra tjänster? Chatta med oss,
lyft luren eller skicka ett mail så kan vi berätta mer!

Är du redan kund och vill kontakta vår support?
Slå en pling på 031 – 144 710 eller maila hello@imbox.se

ImBox-familjen

Joakim Rosén

Företagsfrågor
joakim@imbox.se


Anna på ImBox

Anna Marberg

Försäljning & Kundvård
anna@imbox.se
076-193 99 18


Nicklas på ImBox

Nicklas Johansson

Försäljning & Kundvård
nicklas@imbox.se
076-338 52 39


Sofie Nilsson

Försäljning & Kundvård
sofie@imbox.se
070-939 20 09


John på ImBox

John Adolfsson

Försäljning & Kundvård
john@imbox.se
076-897 67 78

Adam på ImBox

Adam Jakobsson

Försäljning
adam@imbox.se
070-076 72 31


Sabina på ImBox

Sabina Thilén

Försäljning
sabina@imbox.se
070-318 71 41


Maria Eklund

Försäljning
maria@imbox.se
076-303 60 30


Simon Andersson

Försäljning
simon@imbox.se
076-853 17 13


Sandra Sol Hirschel-Haag

Försäljning 🇳🇴
sandra@imbox.se
+47 452 903 46


Jenny på ImBox

Jenny Johansson

Kundvård
jenny@imbox.se
070-619 68 60


Emma Nilsson

Kundvård
emma@imbox.se
073-807 46 83



Matilda Törnquist

Kundvård
matilda@imbox.se
076-313 43 06


Hanna Hyldeblom

Kontorsassistent
hanna.hyldeblom@imbox.se
070-226 33 17


Anna Friman

Marknad
anna.friman@imbox.se
070-871 41 78


Amanda Lundin

Marknad
amanda@imbox.se


Marcus på ImBox

Marcus Johansson

Utveckling
marcus@imbox.se


Mattias på ImBox

Mattias Svensson

Utveckling
mattias@imbox.se


Erik Karlsson

Utveckling
erik.karlsson@imbox.se


Mathias på ImBox

Mathias Lundell

Utveckling
mathias.lundell@imbox.se


Max Fritzén

Utveckling
max@imbox.se


Richard Söderman

Utveckling
richard@imbox.se


Robert Säll

Utveckling
robert@imbox.se


André Broman

Utveckling
andre@imbox.se


Robin Rydén

Utveckling
robin@imbox.se


Stina Torefalk

Utveckling
stina@imbox.se


Tintin

Dammsugare

 

Kom förbi på en cappuccino och berätta vad du vill ha hjälp med!

 

 


Kaserntorget 5
Göteborg
Sverige

ImBox Sweden AB 📍

Kaserntorget 5
411 18 Göteborg
Org.nr: 556918-0754

Följ oss.