Vi är ImBox

Är ni nyfikna på våra tjänster? Chatta med oss,
lyft luren eller skicka ett mail så kan vi berätta mer!

Slå en pling på 031 – 144 710

ImBox-familjen

Joakim på ImBox

Joakim Rosén

Försäljning och företagsfrågor
joakim@imbox.se
076-017 17 46


Patric på ImBox

Patric Béres

Försäljning & Kundvård
patric@imbox.se
073-510 75 17


Anna på ImBox

Anna Marberg

Försäljning & Kundvård
anna@imbox.se
076-193 99 18


Nicklas på ImBox

Nicklas Johansson

Försäljning & Kundvård
nicklas@imbox.se
076-338 52 39


Sofie på ImBox

Sofie Nilsson

Försäljning & Kundvård - Föräldrarledig
sofie@imbox.se
073-514 56 01


John på ImBox

John Adolfsson

Försäljning & Kundvård
john@imbox.se
076-897 67 78

Adam på ImBox

Adam Jakobsson

Försäljning
adam@imbox.se
070-076 72 31


Sabina på ImBox

Sabina Thilén

Försäljning
sabina@imbox.se
070-318 71 41


Julian på ImBox

Julian Isaksson

Försäljning
julian@imbox.se
073-509 62 27


Rasmus på ImBox

Rasmus Abrahamsson

Försäljning
rasmus@imbox.se
076-313 43 06


Susanna Rådeström

Försäljning
susanna@imbox.se
076- 305 16 18


Hanna på ImBox

Hanna Westanmo

Customer Success
hanna@imbox.se
076-303 60 30


Jenny på ImBox

Jenny Johansson

Customer Success
jenny@imbox.se
076-010 75 17


Mattias på ImBox

Mattias Svensson

Customer Success
mattias@imbox.se
072-337 19 19


Anna Friman

Marknad
anna.friman@imbox.se
070-871 41 78


Amanda på ImBox

Amanda Lundin

Marknad
amanda@imbox.se
073-532 96 54


Marcus på ImBox

Marcus Johansson

Utveckling
marcus@imbox.se


Mathias på ImBox

Mathias Lundell

Utveckling
mathias@imbox.se


Max Fritzén

Utveckling
max@imbox.se


Richard på ImBox

Richard Söderman

Utveckling
richard@imbox.se


Robert Säll

Utveckling
robert@imbox.se


 

Kom förbi på en cappuccino och berätta vad ni vill ha hjälp med!

 

 


Kaserntorget 5
Göteborg
Sverige

ImBox Sweden AB

Kaserntorget 5
411 18 Göteborg
Org.nr: 556918-0754