Säg hej till oss

Är du mer nyfiken på våra tjänster? Hör av dig till oss så kan vi berätta mer om hur vi kan hjälpa dig!

 

 

Chatta med oss, lyft luren eller skicka ett mail till någon av oss!

Joakim Rosén

Försäljning & Kundvård
joakim@imbox.se
+46 (0) 760 - 17 17 46

Patric Béres

Försäljning & Kundvård
patric@imbox.se
+46 (0) 735 - 10 75 17

Sofie Nilsson

Försäljning & Kundvård
sofie@imbox.se
+46 (0) 735 - 14 56 01

Anna Marberg

Försäljning & Kundvård
anna@imbox.se
+46 (0) 761 - 93 99 18

Nicklas Johansson

Försäljning & Kundvård
nicklas@imbox.se
+46 (0) 763 - 38 52 39

John Adolfsson

Försäljning & Kundvård
john@imbox.se
+46 (0) 768 - 97 67 78

Sabina Thilén

Försäljning & Kundvård
sabina@imbox.se
+46 (0) 703 - 18 71 41

Aydin Türkkan

Försäljning & Kundvård
aydin@imbox.se
+46 (0) 763 - 08 86 82

Adam Jakobsson

Försäljning & Kundvård
adam@imbox.se
+46 (0) 700 - 76 72 31

Hanna Westanmo

Kundvård
hanna@imbox.se
+46 (0) 763 - 03 60 30

Anna Friman

Marknad
anna.friman@imbox.se
+46 (0) 708 - 71 41 78

Mattias Svensson

Interaktionsdesign
mattias@imbox.se
+46 (0) 723 - 37 19 19

Marcus Johansson

Utveckling
marcus@imbox.se

Mathias Lundell

Utveckling
mathias@imbox.se

Richard Söderman

Utveckling
richard@imbox.se

Robert Säll

Utveckling
robert@imbox.se

Besök oss

ImBox Sweden AB

Telefon: + 46 (0) 31 144 710

Kaserntorget 5
411 18 Göteborg
Org.nr: 556918-0754


Kaserntorget 5
Göteborg
Sverige